03536230023
سوالات متداول

دکتر محمد حسین برادارن فر، متخصص گوش و حلق و بینی

جراح سروگردن(تیروئید،حنجره،غددبزاقی) / فلوشیپ جراحی آندوسکوپی بینی، سینوس و قاعده جمجمه

آیا جراحی سرو گردن در روند غذا خوردن افراد اختلال ایجاد می کند؟

انتخاب فرم ایده آل برای بینی از مواردی است که نیاز به توجه دارد، افراد با بینی های گوشتی نمی توانند کاندید خوبی برای جراحی باشند . جراحی بینی عروسکی برای افراد با بینی های استخوانی مناسب است. بهتر است انتخاب فرم بینی را بر عهده جراح بینی خود بگذارید.

جراحی بینی عروسکی برای چه افرادی مناسب است؟

انتخاب فرم ایده آل برای بینی از مواردی است که نیاز به توجه دارد، افراد با بینی های گوشتی نمی توانند کاندید خوبی برای جراحی باشند. جراحی بینی عروسکی برای افراد با بینی های استخوانی مناسب است. بهتر است انتخاب فرم بینی را بر عهده جراح بینی خود بگذارید.

چرا نیاز به جراحی ترمیمی بینی می باشد؟

گاهی دیده می شود برخی افراد نیاز به جراحی ترمیمی پیدا می کنند. درصورتی که در انتخاب جراح خود دقت نکنید و یا مراقبت های بعد از آن به درستی رعایت نشود، جراحی ترمیمی توصیه می شود. لازم به ذکر است که باید از جراحی اولیه حداقل یک سال گذشته باشد، تا نتایج قابل قبولی از جراحی داشته باشید.

مزیت درمان سینوزیت با روش آندوسکوپی چیست؟

این روش جراحی  نسبت  به سایر روش های درمانی مزیت هایی دارد.  درمان سینوزیت با وسیله ای به نام آندوسکوپ انجام می شود. آندوسکوپ بدون ایجاد  برش، درمان را برای افراد انجام می دهد  که این امر سبب می شود تورم و خونریزی  بسیار ناچیزی بعد از جراحی ایجاد شود که قابل مقایسه با سایر روش های درمانی نیست.